Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/clients/client133/web817/web/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4042 BiathlonNMNM.cz

Francouz Fourcade vyhrál i stíhací závod, Krčmář skončil desátý

Po vítězství ve čtvrtečním sprintu ovládl Francouz Martin Fourcade i dnešní stíhací závod na 12,5 km, druhý skončil se ztrátou 30,2 sekundy Rus Anton Šipulin a v bitvě o třetí místo si vedl nejlépe Francouz Quentin Fillon Maillet, který vybíhal na trať až šestnáctý se ztrátou 42 sekund.
Z českých biatlonistů byl nejlepší Michal Krčmář na desátém mítě. Oproti sprintu se posunul o osmnáct míst. Závodu přihlíželo rekordních 35.000 diváků.
Naděje horkého favorita na jedno z předních míst Ondřeje Moravce skončil ve druhém okruhu, kdy se z osmého místa na startu posunul na šestou příčku. Po pádu zlomil zbraň a zbytek závodu závodu absolvoval s náhradní malorážkou. Po její výměně netrefil ani jeden terč. Musel na pět trestných kol a navzdory bojovnosti skončil až padesátý.
Do první dvacítky se vešli na 19. místě Michal Šlesingr a jen o místo za ním dojel Jaroslav Soukup.
img_20161217_151547

Zlomená zbraň Ondřeje Moravce ze stíhacího závodu

 

Michal Jilka

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu 2016