Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/clients/client133/web817/web/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4041 BiathlonNMNM.cz

Koukalová skončila ve stíhačce osmá, vyhrála Francouzka Chevalierová

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová obsadila ve stíhacím závodu Světového poháru ve Vysočina Aréně osmé místo. O lepší výsledek se připravila třemi chybami na střelnici.
Prvenství si odnesla Francouzka Anais Chevalierová, která obsadila v pátečním sprintu druhé místo. Téměř o deset sekund skončila na druhé pozici Italka Dorothea Wiererová. Třiadvacetiletá Chevalierová získala první vítězství v kariéře. Třetí skončila vítězka sprintu Ruska Tatiana Akimovová.
Koukalová opět vynikla běžecky. Měla pátý nejlepší čas, ale tři trestné okruhy ji připravily o šanci bojovat před vyprodaným diváckým kotlem o medaili. Její ztráta narostla z 36 sekund na startu až na minutu. Veronika Vítková se posunula z šestnáctého místa na dvanáctou pozici s dvěma chybami na střelnici. Evě Puskarčíkové se závod nevydařil také podle představ, tři střelecké chyby a pětatřicátý čas znamenaly pokles na 26. místo.