Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/clients/client133/web817/web/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4042 BiathlonNMNM.cz

Tatiana Akimovová: "Velké díky patří všem fanouškům, ti byli naprosto všude"

Po včerejším sprinterském souboji žen si úžasnou atmosféru v Novém Městě na Moravě pochvalovaly jak vítězka Tatiana Akimovová, tak i Američanka Susan Dunkleeová.

Pro Akimovovou to bylo první pódiové umístění a rovnou první místo. “Jako vždy jsem přijela na závod a chtěla jsem předvést to nejlepší, co ve mně je,” prozradila na úvod vítězka. “Velké díky patří všem fanouškům. Ti byli absolutně všude kolem tratě, nejenom na stadionu, a hnali mě dopředu. Spolu s nimi to byla celá řada věcí, ať už dobře připravené lyže, tak dobrá střelba, které rozhodly o mém dnešním vítězství,” odpověděla na otázku, co bylo tím nejdůležitějším faktorem v závodu.

Američanka Dunkleeová byla ze svého třetího místa také nadšená. O závodu a prostředí na Vysočině řekla: “Minulý týden jsem přijela do cíle první, ale postupně jsem se propadla až na jedenácté místo, dnes jsem dojela na třetím místě a jsem velmi šťastná. Navíc divácká kulisa v Novém Městě je absolutně úžasná. Je to jedno z mých oblíbených zastávek ve světovém poháru. Ta atmosféra je zde naprosto rozdílná, jak kdekoliv jinde. Zkrátka úžasné!”

 

Michal Jilka

Foto: Petr Slavík

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu 2016