Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/clients/client133/web817/web/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4042 BiathlonNMNM.cz

Koukalová udělala v Novém Městě zlatou tečku

Čekání na český úspěch na domácích tratích naplnila až v posledním závodě novoměstského programu biatlonistů Gabriela Koukalová, která vyhrála závěrečný závod žen s hromadným startem na 10 kilometrů. Na své konto si připsala už čtrnácté vítězství ve Světovém poháru. Měla jen jednu chybu na střelnici, vedoucí závodnici seriálu Němku Lauru Dahlmeierovou porazila o tři sekundy. Získala ve Vysočina  Aréně jedinou českou medaili. V průběžné klasifikaci Světového poháru se posunula na třetí místo.
“Byl to můj nejvíce emotivní závod v kariéře. Před závodem jsem byla hodně nervózní. Měla jsem velkou podporu diváků. Moc jim za to děkuji. Bylo to snad pro mě větší než olympiáda,” řekla po slavnostním vyhlášení se slzami v očích Koukalová, která se s dojetím objala se svou maminkou, bývalou výbornou běžkyní na lyžích.
Další dvě české závodnice Veronika Vítková a Eva Puskarčíková měly tři střelecké chyby a skončily na šestnáctém a sedmnáctém místě.
V závěrečný den sledovalo závody v Novém Městě na Moravě 34.000 fanoušků, celkem za čtyři dny Vysočina Arénu navštívilo rekordních 123.500 diváků.
Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu 2016