Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/clients/client133/web817/web/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4042 BiathlonNMNM.cz

Pro návštěvníky

PARKOVÁNÍ

Všem, kteří se chtějí včas dostat do areálu doporučujeme počítat s velkou časovou rezervou. Množství návštěvníků, přijíždějících na soutěže Světového poháru sníží kapacitu a dopravní obslužnost komunikací naproti běžnému období. Současně se na příjezdech budou pohybovat autobusy kyvadlové přepravy diváků se záchytných parkovišť, autobusy fanoušků, vozidla týmů, pozvaných hostů, novinářů, zásobování i organizátorů. Z těchto důvodů se mohou také na silnicích tvořit kolony, které zvýší obvyklé dojezdové časy.

Příjezd osobním autem

Pro běžné návštěvníky, diváky jsou připraveny tyto parkovací plochy:

  • Nové Město na Moravě (P6 – P9, P11)
  • Maršovice (P13 – P15)

Všechny parkovací plochy jsou v dochozí vzdálenosti ke stadionu.

Doprava autobusem fans

Pro ty z vás, kteří využíváte nabídky některé z cestovních kanceláří, nebo vyrážíte na Světový pohár organizovaně autobusem, bude pro vás připraveno parkoviště FAN BUS na ulici Nezvalova u nádraží v Novém Městě na Moravě. 

Příjezd hostů

V případě že jste od organizátorů obdrželi pozvánku k osobnímu zhlédnutí soutěží a účasti na Světovém poháru musí vaše cesta nejdříve směřovat k akreditaci. Akreditační kancelář je umístěna v logistickém centru – Kulturní dům Nové Město na Moravě. Zde obdržíte akreditaci a parkovací kartu, se kterou bude moci zaparkovat na vyhrazených parkovacích plochách v blízkosti areálu Vysočina – ulice Vlachovická.

Parkování v případě příznivých povětrnostních podmínek – zamrzlá louka

V případě příznivých povětrnostních využijeme k parkování zatravněnou plochu nad nemocnicí v Novém Městě na Moravě, ul. Žďárská. O možnostech parkování budete informováni mobilním světelným dopravním značením a navedeni organizátory. Tuto možnost parkování ovšem můžeme potvrdit až při jasné povětrnostní situaci v posledních dnech při SP.

Parkování a příchod

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu 2016