Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/clients/client133/web817/web/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4042 BiathlonNMNM.cz

Pro návštěvníky

VSTUP OSOB ZVLÁŠŤ TĚŽCE POSTIŽENÝCH ZTP A ZTP/P

Organizační výbor Světového poháru v biatlonu 2018 usiluje o maximální zpřístupnění a zajištění možnosti zhlédnutí sportovních soubojů návštěvníkům s omezenou mobilitou i s těžkým postižením.

Významnou podporou je umožnění vstupu na tribuny stadionu Vysočina arény pro držitele průkazu ZTP/P. Na tribuně D bude zbudována plošina pro komfortní stání pro 15 ks invalidních vozíků, samozřejmostí jsou dostupná bezbarierová WC i občerstvení. Rezervovaná budou rovněž i parkovací místa přímo v areálu – ty však mají omezenou kapacitu a jejich dostupnost nelze vzhledem k zájmu nárokovat.

Postup při vstupu ZTP/P – vlastní mobilita bez invalidního vozíku

Pro vstup osob, které zvládnou vlastní přesun bez nutnosti použití invalidního vozíku, se postačí při průchodu přes turnikety prokázat kontrole platným průkazem ZTP/P. Držitelé průkazů ZTP/P mají nárok na 50% slevu se vstupného. Osoba registrována jako doprovod má vstup do areálu zdarma.

Postup při vjezdu do areálu a nárok na parkování

Pořadatelé mají k dospozici omezený počet parkovacích míst pro osoby, držitele platného průkazu ZTP a ZTP/P, které současně vlastní platný parkovací průkaz pro osoby se zdravotním postižením (podle zákona č. 133/2011) přímo v areálu Vysočina Areny.

K vjezdu a parkování je třeba se zaregistrovat se přes prodejní ticketingový portál a následně v kanceláři akreditace organizačního výboru SP v biatlonu vyzvednout parkovací kartu. Přesné pokyny o přístupu do areálu obdržíte zhruba měsíc před začátkem akce.

Následně budete vyrozuměni o evidenci a zařazení na seznam pro pořadatele, kteří zajišťují vjezd do areálu. Bez uvedené nelze zajistit dostupná místa pro parkování a na tribuně.

 

Vyhrazená místa pro osoby ZTP, ZTP/P

Osoby ZTP mohou zaujmout libovolná místa na tribuně i na trati, musejí se však prokázat platnou vstupenkou, kterou si mohou zakoupit přes prodejní ticketingový portál.

Vyhrazená místa jsou zajištěna pro ZTP/P a nachází se na tribuně D – spodní řada (30m2 = 15 míst)

Kapacita bude naplňována v závislosti na pořadí zakoupených vstupenek!

Tribuna s ZTP

Tribuna s ZTP

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu 2016