Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/clients/client133/web817/web/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4041 BiathlonNMNM.cz

Vstupenky

VIP VSTUPENKY

Vážení VIP diváci, velmi si vážíme vašeho vztahu k biatlonu a této významné biatlonové soutěži, kterou opět hostí novoměstská Vysočina Arena. Naší snahou je vytvořit pro vás ty nejlepší podmínky pro sledování sportovních soubojů světových biatlonistů. V rámci VIP vstupenky vám nabízíme:

  • libovolnou i opakovanou návštěvu přízemí vytápěného VIP stanu s pohodlným vybavením pro vaše občerstvení i společenská setkání
  • po celou dobu platnosti vstupenky zajištění cateringu i s množstvím volného výběru teplých, studených alkoholických či nealkoholických nápojů
  • zajištěn je rovněž mediální a informační servis – tiskoviny se startovními i výsledkovými listinami, články a zajímavostmi z dění kolem soutěže, velkoplošné obrazovky přímo uvnitř VIP stanu
  • vstup na vyhrazenou VIP tribunu C v přímé blízkosti VIP stanu
  • vyhrazené parkování na parkovacích plochách pro VIP (parkoviště P4 ulice Vlachovická)

Pevně věříme, že se nám podaří připravit vám neopakovatelný sportovní zážitek. Přečtěte si prosím níže uvedené organizační pokyny k hladkému průběhu vaší návštěvy.

Zároveň bychom Vám rádi připomněli, že vstupenky zakoupené na původní páteční dvojprogram (závody ve sprintu) jsou i po změně programu platné na oba závodní dny (čtvrteční sprint žen a páteční sprint mužů). Totéž platí i pro již zakoupené permanentky.

Vstupenky

Den Datum VIP
Čtvrtek 15.12.2016 3000 Kč
Pátek 16.12.2016 3000 Kč
Sobota 17.12.2016 5000 Kč
Neděle 18.12.2016 5000 Kč

 

Koupit VIP vstupenku

V případě zrušení akce v samotný den závodu z důvodu extrémních klimatických podmínek (mlha, silný vítr atd.) organizátor vstupné nevrací.

Vstupné se vrací pouze v případě, kdy bude závod zrušen dlouhodobě před plánovaným termínem v návaznosti na nepříznivé klimatické podmínky (např. nedostatek sněhu).

Držitel vstupenky je povinen řídit se návštěvním řádem Vysočina areny.

Akreditační kancelář & Logistické centrum

V akreditační kanceláři získáte parkovací kartu, která vám umožní vjezd a parkování na parkovištích VIP v ulici Vlachovické.

Kulturní dům Nové Město na Moravě

Kulturní dům Nové Město na Moravě

Kulturní dům Nové město na Moravě

Otevírací doba logistického centra
Den Datum Čas
Pondělí 12.12.2016 14:00 – 20:00
Úterý 13.12.2016 09:00 – 20:00
Středa 14.12.2016 09:00 – 19:00
Čtvrtek 15.12.2016 10:00 – 18:00
Pátek 16.12.2016 10:00 – 18:00
Sobota 17.12.2016 09:00 – 18:00
Neděle 18.12.2016 08:00 – 14:30

 

Parkování

Parkování na vyhrazených parkovištích, stejně tak jako vjezd do dopravních omezení je umožněn pouze na parkovací kartu. Parkovací plocha pro VIP návštěvníky se nachází na ulici Vlachovická v pěší dostupnosti areálu Vysočina Areny. Je označena žlutě s dodatkem P4.
Parkovací karty vám budou vydány v Logistickém centru Světového poháru – Kulturní dům Nové Město na Moravě po předložení platné VIP vstupenky. Parkovací karty jsou samolepící, nesou označení druhu parkoviště a dnů platnosti povolení k vjezdu a parkování. Musí být vylepeny na čelní sklo automobilu ještě před vjezdem do zóny s dopravním omezením (zákaz vjezdu na ulici Vlachovická) a jsou nepřenosné. Umístění parkovací plochy a zóny s dopravním omezením je zobrazeno na přiložených mapách.
Parkoviště P1 uvnitř areálu Vysočina Areny slouží pro “super VIP” hosty se zvláštní pozvánkou.

Parkování a příchod

Vstup do Vysočina Areny

Z parkovací plochy na ulici Vlachovická (žlutá P4) je vstup zajištěn hlavním turniketem do Vysočina Areny. Oprávnění vstupu je kontrolováno načtením kódu vaší VIP vstupenky.

Příchod od parkoviště

VIP zóna / tribuna C / VIP stan

VIP zóna se nachází na tribuně C, proto sledujte po vstupu do Areny označení VIP, tribuna C. VIP akreditace umožňuje jejím držitelům opakovaný vstup do VIP stanu i na vyhrazenou tribunu C, stejně tak jako libovolný počet průchodů do areálu a ven. Výjma posledního opuštění VIP zóny a areálu v jednotlivý den po závodech se musí všechny průchody registrovat načtením kódu ze vstupenky.

VIP stan se otevírá vždy 2 hodiny před startem prvního závodu a zavírá se hodinu po skončení posledního závodu programu dne.

Sektory

VIP sektor

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu 2016