Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/clients/client133/web817/web/wordpress/wp-includes/functions.php on line 4041 BiathlonNMNM.cz

Vstupenky

Děkujeme za váš zájem o SP v biatlonu. Pokud chcete závody u tratí sledovat s maximálním diváckým komfortem, komentářem, s TV přenosem na velkoplošné obrazovce a současně mít jistotu, že trať každého ze závodů bude projíždět úsekem, kde právě fandítem, pak vám doporučujeme zakoupit vstupenku do některého z placených sektorů na trati. Ti z vás, kdo chtějí přijít zafandit našim a světovým biatlonistům a přitom nevyžadují nic z výše zmíněného, si mohou závody SP užít zdarma v tzv. volných sektorech u trati.

Rozdělení sektorů najdete na přehledové mapce níže.

Permanentka F1,F2,G,H
15.-18.12.2016 (4dny) 600 Kč


Denní vstupenka F1,F2,G,H
15.12.2016 Čtvrtek 150 Kč
16.12.2016 Pátek 150 Kč
17.12.2016 Sobota 200 Kč
18.12.2016 Neděle 200 Kč


Koupit vstupenku

Vstupenka platí pouze do sektoru, pro který byla zakoupena!

Přesné časy startů jednotlivých závodů najdete v sekci program. Změna programu vyhrazena.

V případě zrušení akce v samotný den závodu z důvodu extrémních klimatických podmínek (mlha, silný vítr atd.) organizátor vstupné nevrací.

Vstupné se vrací pouze v případě, kdy bude závod zrušen dlouhodobě před plánovaným termínem v návaznosti na nepříznivé klimatické podmínky (např. nedostatek sněhu).

Držitel vstupenky je povinen řídit se návštěvním řádem Vysočina areny.

Vstup zdarma na BMW IBU Světový pohár v biatlonu 2016 mají:

  • dítě do tělesné výšky 120 cm v doprovodu osoby starší 18-ti let s platnou vstupenkou
  • osoby zvlášť těžce postižené (po předložení průkazu ZTP)
  • osoby zvlášť těžce postižené s průvodcem (po předložení průkazu ZTP/P) vstup zdarma osoba ZTP i průvodce (po splnění podmínek zde) – vstup pouze do vyhrazeného prostoru na stadionu!

Velkoplošné obrazovky

Velkoplošné obrazovky budou umístěny v placených sektorech tratí tak, aby každý z diváků měl v každou chvíli ten nejlepší přehled o dění a vývoji závodu.

Divácké úseky u trati

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu 2016