Světový pohár v biatlonu v NMNM se uskuteční znovu bez fanoušků

Již podruhé za sebou proběhne Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě bez fanoušků. Onemocnění COVID-19 uzavřelo Vysočina Arenu v roce 2020 a ne jinak je tomu i letos. Obtížná epidemiologické situace nejen v České republice, ale v celé Evropě, tedy tribuny opět nezaplní. 

Samotné závody se však uskuteční. Světový pohár v biatlonu sezóny 2020/2021 v NMNM obdržel výjimku ze strany českých úřadů a uskuteční se podle plánu od 4. do 14. března 2021.

Závody 8. a 9. kola SP proběhnou za přísných hygienických a bezpečnostních podmínek. Do areálu Vysočina Areny budou mít povolený vstup pouze sportovci, trenéři, týmové doprovody, zástupci Mezinárodní biatlonové unie, média, rozhodčí a pořadatelé. Všichni s negativním PCR testem, přičemž testování bude pro všechny povinně opakované.  

„Fanoušci se zasloužili o skvělou pověst závodů v Novém Městě na Moravě. Proto nás moc mrzí, že se podruhé v řadě pojede bez jejich přítomnosti. Pevně věříme, že se celá naše biatlonová rodina znovu setká na Světových pohárech v nadcházejících letech,“ říká prezident Českého svazu biatlonu a předseda organizačního výboru Jiří Hamza.

V tuto chvíli můžeme všechny fanoušky ujistit, že vstupenky budou divákům kompenzovány. Zároveň všechny prosíme o trpělivost. V nejbližší době zveřejníme zprávu o dalším postupu.  Informace budou uveřejněny na webu našeho distributora na www.Ticketlive.cz, na webu organizačního výboru www.biathlonNMNM.cz a současně i na webu Českého svazu biatlonu www.biatlon.cz.

Prázdné tribuny ve Vysočina Areně

Další Světový pohár se v Novém Městě na Moravě uskuteční od 27. února do 5. března 2023. V roce 2024 na Vysočinu podruhé v historii zavítá mistrovství světa a v letech 2025 a 2026 se opět pojedou Světové poháry. Věříme, že všechny akce již uvidí fanoušci se zaplněných tribun Vysočina Areny!

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu