Pro návštěvníky

PARKOVÁNÍ

Všem, kteří se chtějí včas dostat do areálu doporučujeme počítat s velkou časovou rezervou. Množství návštěvníků, přijíždějících na soutěže Světového poháru sníží kapacitu a dopravní obslužnost komunikací naproti běžnému období. Současně se na příjezdech budou pohybovat autobusy kyvadlové přepravy diváků se záchytných parkovišť, autobusy fanoušků, vozidla týmů, pozvaných hostů, novinářů, zásobování i organizátorů. Z těchto důvodů se mohou také na silnicích tvořit kolony, které zvýší obvyklé dojezdové časy.

Příjezd osobním autem

Pro běžné návštěvníky, diváky jsou připraveny tyto parkovací plochy:

  • Nové Město na Moravě (P6 – P9, P11)
  • Maršovice (P13 – P15)
  • Žďár nad Sázavou (P-ZR 1, P-ZR 2, P-ZR 3)

Všechny parkovací plochy v NMNM jsou v dochozí vzdálenosti ke stadionu. Parkovací plochy ve Žďáru jsou v blízkosti autobusů kyvadlové dopravy. 

Doprava autobusem fans

Pro ty z vás, kteří využíváte nabídky některé z cestovních kanceláří, nebo vyrážíte na Světový pohár organizovaně autobusem, bude pro vás připraveno parkoviště FAN BUS na ulici Nezvalova u nádraží v Novém Městě na Moravě.

Příjezd hostů

V případě že jste od organizátorů obdrželi pozvánku k osobnímu zhlédnutí soutěží a účasti na Světovém poháru musí vaše cesta nejdříve směřovat k akreditaci. Akreditační kancelář je umístěna v logistickém centru – Kulturní dům Nové Město na Moravě. Zde obdržíte akreditaci a parkovací kartu, se kterou bude moci zaparkovat na vyhrazených parkovacích plochách v blízkosti areálu Vysočina – ulice Vlachovická.

Parkování v případě příznivých povětrnostních podmínek – zamrzlá louka

V případě příznivých povětrnostních využijeme k parkování zatravněnou plochu nad nemocnicí v Novém Městě na Moravě, ul. Žďárská. O možnostech parkování budete informováni mobilním světelným dopravním značením a navedeni organizátory. Tuto možnost parkování ovšem můžeme potvrdit až při jasné povětrnostní situaci v posledních dnech při SP.

Vysočina arena – mapa parkovacích míst  (otevření v novém okně)

Parkování v NMNM
Parkování ve Žďáru nad Sázavou s návazností na kyvadlovou dopravu
Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu