Přidej se k nám

Chcete se stát součástí pořadatelského týmu, který připravuje Mistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě 2024, zažít spolu s námi neuvěřitelnou atmosféru šampionátu a odvézt si spoustu zážitků a zkušeností?

Máme několik pozic, které potřebujeme obsadit. Jde hlavně o pozice na tribunách, v diváckých sektorech u tratí a ostrahy vstupů do jednotlivých zón. Doplnit můžete i skupiny ticketingové podpory u vstupů a zajištění provozu a úklidu Vysočina Areny.

Co očekávat a jaká očekávání máme zase my?

  • Časový rozsah – V sekci program si můžete udělat představu o rozsahu celé akce, u některých pozic je navíc třeba počítat i s tréninkovými dny. Mistrovství světa se koná od 5. do 18. února 2024.
  • Ubytování – Preferujeme zájemce s vlastním ubytováním v NMNM nebo okolí. Máme omezenou kapacitu ubytování jen pro výjimečné případy. Pokud budeme se zajištěním ubytování pomáhat, počítejte se sdílením nákladů.
  • Doprava – S ohledem na nároky souvisejícími se zajištěním ubytování nezajišťujeme dopravu a ani na ni nepřispíváme.
  • Vybavení – Dostanete organizátorské oblečení od společnosti Alpine Pro, které je navrženo a vyrobeno exkluzivně pro MS 2024. Minimální rozsah oblečení pro všechny skupiny je zimní bunda, zimní kalhoty a čepice.
  • Finanční plnění – Náleží vám odměna, která odpovídá náročnosti a druhu práce, kterou budete vykonávat. Zpravidla se jedná o částku cca 500 Kč na závodní den. V případě některých specializovaných činností se může jednat o částku 150 Kč/hod. s maximálním plněním 8 hod./den.
  • Strava – Je pro vás zajištěna po celou dobu práce (v závislosti na pozici).
  • Účast na přípravách a úklidu – Každý člen pořadatelského týmu na sebe bere závazek spolupráce při přípravných a nebo úklidových pracích – tedy ve dnech před 5. únorem a nebo po 18. únoru 2024; zpravidla v rozsahu 1-2 dnů pomoci.

Předem upozorňujeme, že ne vždy jsou organizátoři v přímém kontaktu se závodní tratí a nemají při práci na pozici možnost sledovat závod.

Pokud vás zaujala některá z pozic a jste v pohodě s uvedenými podmínkami, kontaktujte nás přes tento formulář.

Ozveme se vám nejpozději na konci léta v závislosti na počtu zájemců a obsazenosti jednotlivých pozic.

Za Organizační výbor MS v biatlonu NMNM 2024
Michal Zicháček

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu