Vstupenky

VIP VSTUPENKY

Vážení VIP diváci, velmi si vážíme vašeho vztahu k biatlonu a této významné biatlonové soutěži, kterou opět hostí novoměstská Vysočina Arena. Naší snahou je vytvořit pro vás ty nejlepší podmínky pro sledování sportovních soubojů světových biatlonistů. V rámci VIP vstupenky vám nabízíme:

  • libovolnou i opakovanou návštěvu přízemí vytápěného VIP stanu s pohodlným vybavením pro vaše občerstvení i společenská setkání
  • po celou dobu platnosti vstupenky zajištění cateringu i s množstvím volného výběru teplých, studených alkoholických či nealkoholických nápojů
  • zajištěn je rovněž mediální a informační servis – tiskoviny se startovními i výsledkovými listinami, články a zajímavostmi z dění kolem soutěže, velkoplošné obrazovky přímo uvnitř VIP stanu
  • vstup na vyhrazenou VIP tribunu C v přímé blízkosti VIP stanu
  • vyhrazené parkování na parkovacích plochách pro VIP (parkoviště P4 ulice Vlachovická)

Pevně věříme, že se nám podaří připravit vám neopakovatelný sportovní zážitek. Přečtěte si prosím níže uvedené organizační pokyny k hladkému průběhu vaší návštěvy.

Den Datum VIP
VIP permanentka 2. – 5. 3. 2023 15000 Kč
Čtvrtek 2. 3. 2023 3000 Kč
Pátek 3. 3. 2023 3000 Kč
Sobota 4. 3. 2023 5000 Kč
Neděle 5. 3. 2023 5000 Kč

Koupit vstupenky online na 

Vstupenka platí pouze do sektoru, pro který byla zakoupena!

Přesné časy začátků závodů najdete v sekci Program SP. Změna programu vyhrazena.

V případě zrušení akce v samotný den závodu z důvodu extrémních klimatických podmínek (mlha, silný vítr atd.) organizátor vstupné nevrací.

Vstupné se vrací pouze v případě, kdy bude závod zrušen dlouhodobě před plánovaným termínem v návaznosti na nepříznivé klimatické podmínky (např. nedostatek sněhu).

Držitel vstupenky je povinen řídit se návštěvním řádem Vysočina areny.

Akreditační kancelář & Logistické centrum

V akreditační kanceláři získáte parkovací kartu, která vám umožní vjezd a parkování na parkovištích VIP v ulici Vlachovické.

Kulturní dům Nové Město na Moravě

Kulturní dům Nové Město na Moravě

Kulturní dům Nové město na Moravě

Otevírací doba logistického centra
Den Datum Čas
Pondělí 27. 2. 2023 14:00 – 19:00
Úterý 28. 2. 2023 09:00 – 18:00
Středa 1. 3. 2023 09:00 – 18:00
Čtvrtek 2. 3. 2023 10:00 – 18:00
Pátek 3. 3. 2023 10:00 – 18:00
Sobota 4. 3. 2023 09:00 – 18:00
Neděle 5. 3. 2023 08:00 – 14:30

Parkování

Parkování na vyhrazených parkovištích, stejně tak jako vjezd do dopravních omezení je umožněn pouze na parkovací kartu. Parkovací plocha pro VIP návštěvníky se nachází na ulici Vlachovická v pěší dostupnosti areálu Vysočina Areny. Je označena žlutě s dodatkem P4.
Parkovací karty vám budou vydány v Logistickém centru Světového poháru – Kulturní dům Nové Město na Moravě po předložení platné VIP vstupenky. Parkovací karty jsou samolepící, nesou označení druhu parkoviště a dnů platnosti povolení k vjezdu a parkování. Musí být vylepeny na čelní sklo automobilu ještě před vjezdem do zóny s dopravním omezením (zákaz vjezdu na ulici Vlachovická) a jsou nepřenosné. Umístění parkovací plochy a zóny s dopravním omezením je zobrazeno na přiložených mapách.
Parkoviště P1 uvnitř areálu Vysočina Areny slouží pro „super VIP“ hosty se zvláštní pozvánkou.

Parkování a příchod

Vstup do Vysočina Areny

Z parkovací plochy na ulici Vlachovická (žlutá P4) je vstup zajištěn hlavním turniketem do Vysočina Areny. Oprávnění vstupu je kontrolováno načtením kódu vaší VIP vstupenky.

Příchod od parkoviště

VIP zóna / tribuna C / VIP stan

VIP zóna se nachází na tribuně C, proto sledujte po vstupu do Areny označení VIP, tribuna C. VIP akreditace umožňuje jejím držitelům opakovaný vstup do VIP stanu i na vyhrazenou tribunu C, stejně tak jako libovolný počet průchodů do areálu a ven. Výjma posledního opuštění VIP zóny a areálu v jednotlivý den po závodech se musí všechny průchody registrovat načtením kódu ze vstupenky.

VIP stan se otevírá vždy 2 hodiny před startem prvního závodu a zavírá se hodinu po skončení posledního závodu programu dne.

VIP sektor

Partneři IBU / IBU Partners
Partneři OV / OC partners
Dodavatelé OV / OC suppliers
Mediální partneři / Media partners

All rights reserved © Český svaz biatlonu